Mokytojai
Bendrojo ugdymo mokytojai
Eil. Nr. | Pavardė, vardas | Kvalifikacinė kategorija | Pareigos (pareigybės aprašymas) |
1. | Irma Ambrutienė | Istorijos vyresnioji mokytoja | Istorijos mokytoja, žmogaus saugos mokytoja, gyvenimo įgūdžių mokytoja |
2. | Rytis Amšiejus | Fizinio ugdymo mokytojas | Fizinio ugdymo mokytojas |
3. | Danguolė Barysienė | Dorinio ugdymo mokytoja | Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja |
4. | Genė Bartkevičienė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo mokytoja |
5. | Jolita Bendorienė | Biologijos vyresnioji mokytoja | Gamtos ir žmogaus mokytoja |
6. | Irena Biekšienė | Dorinio ugdymo mokytoja | Dorinio ugdymo (etikos) mokytoja |
7. | Roma Blažulionienė | Informacinių technologijų ir matematikos vyresnioji mokytoja | Matematikos mokytoja, informacinių technologijų mokytoja |
8. | Albertas Jakubavičius | Istorijos mokytojas | Istorijos mokytojas |
9. | Vaiva Kavaliauskaitė | Rusų kalbos vyresnioji mokytoja | Užsienio (rusų) kalbos mokytoja |
10. | Rima Kriptavičienė | Chemijos vyresnioji mokytoja | Chemijos mokytoja |
11. | Irena Makselienė | Pradinių klasių mokytoja metodininkė | Pradinio ugdymo mokytoja |
12. | Vaida Miškinienė | Pradinių klasių vyresnioji mokytoja | Pradinio ugdymo mokytoja |
13. | Angelė Molienė | Biologijos mokytoja metodininkė | Biologijos mokytoja, gamtos ir žmogaus mokytoja |
14. | Valdas Riaubys | Fizikos vyresnysis mokytojas | Fizikos mokytojas |
15. | Danguolė Sereičikienė | Technologijų vyresnioji mokytoja, dailės mokytoja | Technologijų mokytoja, dailės mokytoja |
16. | Jolanta Skliutienė | Anglų kalbos vyresnioji mokytoja | Užsienio (anglų) kalbos mokytoja |
17. | Kęstutis Tareila | Muzikos vyresnysis mokytojas | Muzikos mokytojas |
18. | Gintaras Turonis | Technologijų mokytojas | Technologijų mokytojas |
19. | Gitana Venciūtė | Pradinių klasių mokytoja | Pradinio ugdymo mokytoja |
20. | Ingrida Verbickienė | Lietuvių kalbos mokytoja | Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja |
21. | Nijolė Vičkačkienė | Geografijos mokytoja metodininkė | Geografijos mokytoja |
22. | Lina Žilionienė | Matematikos mokytoja metodininkė, informacinių technologijų mokytoja | Matematikos mokytoja |
Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtojai
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Kvalifikacinė kategorija | Pareigos (pareigybės aprašymas) |
1. | Gitana Venciūtė | Auklėtoja | Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja |
2. | Genė Bartkevičienė | Auklėtoja | Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja |
3. | Lauksvė Krušaitė | Auklėtoja | Pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtoja |
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai, pedagogai
Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Kvalifikacinė kategorija | Pareigos (pareigybės aprašymas) |
1. | Gražina Bartusevičienė | Vyresnioji mokytoja | Priešmokyklinio ugdymo pedagogas, „Linelio“ grupė / ikimokyklinio ugdymo mokytoja, „Saulutės“ grupė |
2. | Angelina Davsevič | Mokytoja | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, „Žirniukų“ grupė |
3. | Sigita Graževičienė | Vyresnioji mokytoja | Priešmokyklinio ugdymo pedagogas, „Linelio“ grupė |
4. | Laima Košelevienė | Vyresnioji mokytoja | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, „Bruknelės“ grupė |
5. | Giedrutė Montvilienė | Mokytoja | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, „Dobiliukų“ grupė |
6. | Laimutė Pačkauskienė | Vyresnioji mokytoja | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, „Nykštukų“ grupė |
7. | Živilė Pačkauskienė | Mokytoja | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, „Bruknelės“ /„Nykštukų“ grupės |
8. | Danguolė Ratkevičienė | Vyresnioji mokytoja | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, „Saulutės“ grupė |
9. | Danguolė Sereičikienė | Mokytoja | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, „Žirniukų“ grupė |
10. | Greta Ščiglinskaitė | Mokytoja | Ikimokyklinio ugdymo mokytoja, visose grupėse |
11. | Gema Bankauskienė | Vyresnioji mokytoja | Žilinų skyriaus ikimokyklinio ugdymo mokytoja, „Kregždučių“ grupė |
12. | Marytė Jarmalavičienė | Vyresnioji mokytoja | Gudžių skyriaus ikimokyklinio ugdymo mokytoja, „Smalsučių“ grupė |
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo neformaliojo ugdymo mokytojai
Eil.Nr. | Vardas, pavardė | Kvalifikacinė kategorija | Pareigos (pareigybės aprašymas) |
1. | Saulius Zubkauskas | Metodininkas | Meninio ugdymo (muzikos) mokytojas |
2. | Inga Bielevičienė | Metodininkė | Neformaliojo ugdymo (fizinio ugdymo) mokytoja |