Gerb. tėveliai ir rėmėjai!

Nuoširdžiai dėkojame Jums už suteikiamą moralinę ir materialinę paramą. Būsime dėkingi, jeigu apsispręsite ir šiemet mokyklai skirsite iki 1,2 procento savo jau sumokėto pajamų mokesčio. Ši parama padeda gerinti mokinių ugdymo ir ugdymosi sąlygas. Mokyklos rekvizitai: Kodas 190109096 Pavadinimas Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla Adresas A. Ryliškio g. 14, LT- 65487 Senosios Varėnos k., Varėnos r.

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai,

Džiaugiamės, kad turime galimybę šį rugsėjį susitikti gyvai. Labai laukiame Jūsų Naujų mokslo metų šventėje:

9.00 val. – Rugsėjo 1-osios šventė vyks mokyklos lauko scenoje;
9.30 val. – pirmoji mokslo metų pamoka. Tėvelių, norinčių pasikalbėti su klasių vadovais, prašysime palaukti ir pabendrauti mokyklos kieme.

Į Rugsėjo 1-osios šventę mokiniai bus pavežami senąja tvarka, tik valanda vėliau.

Primename, kad turime laikytis būtinųjų saugumo priemonių.

Apie 10.00 val. mokiniai pradedami išvežioti į namus.