Mokykitės ir skaitykite.

Skaitykite vertingas knygas.

Visa kita padarys gyvenimas.

F. Dostojevskis

Biblioteka neatskiriama ugdymo proceso dalis, nes teikia edukacines bei informacines paslaugas. Biblioteka pateikia vadovėlius, reikiamą literatūrą, atsako į informacines užklausas, moko informacinio raštingumo, savo veikla sudaro sąlygas mokytis, ieškoti, rinkti, sisteminti bei panaudoti gautą informaciją, siekti žinių. Skaitykloje galima ruošti pamokas, savarankiškai mokytis.
Bibliotekoje rengiamos knygų parodos, skirtos paminėti žymių žmonių jubiliejams, valstybinėms ir kalendorinėms šventėms, teminės knygų parodos, naujų knygų pristatymai, integruotos pamokos.

Naujienos ir renginiai

Susitikimas

1, 2, 4 klasės mokiniai balandžio 30 d. buvo pakviesti į Senosios Varėnos B. Gražulio biblioteką. Ten lankėsi aktorius Dalius Skamarakas su teatralizuota programa „Girios televizorius“.

Birutė Švagždienė skaitė eilėraščius, priminė, kad gražiausia A. Matučio knyga – „Margaspalvė genio kalvė“ – pelnė tarptautinį H. K. Anderseno diplomą.

Vaikai apdovanoti mįslių viktorinoje už teisingus atsakymus ir deklamuotus A. Matučio eilėraščius.

Knygos vaikams pristatymas

Balandžio 9 d. su 1 ir 4 klasės mokiniais dalyvavome Senosios Varėnos bibliotekoje, poeto dainuojamosios poezijos kūrėjo ir atlikėjo Jono Endrijaičio knygos vaikams „Viešnagė Vorynėje“ pristatyme.
Mokiniai įdėmiai klausėsi rašytojo sukurtų eilių, taip pat ir patys mielai jas skaitė.
Renginio metu, skambant gitarai, rašytojas kartu su vaikais dainavo apie šamo ūsą, šuniuką jorkšyriuką ir susitikimo pabaigoje atliko linksmą rašytojo sukurtą dainą „Karaliaus pilis“.

Tarptautinė vaikų knygos diena

Tarptautinę vaikų knygos dieną su antrokais ir trečiokais pradėjome Kęstučio Kasparavičiaus sukurtu kreipimusi į skaitytojus „Knygos padeda neskubėti“. Toliau sekė garsinis pasakų skaitymas. Trečiokai buvo pakviesti bendram darbui – piešti plakatą, atvaizduoti įspūdžius. Antrokai – iliustruoti knygas su mylimais personažais.

Naujos knygos mokyklos bibliotekoje

Nuo lapkričio 23 d. mokyklos bibliotekoje vyko interaktyvi paroda skirta J. Basanavičiaus 165-osioms gimimo metinėms.

Bibliotekoje nuo 2016 lapkričio 14 d. vyko interaktyvi paroda „Pažintis su Jurga Ivanauskaite“

Poetei Ramutei Skučaitei - 85 metai

Bibliotekoje vyko literatūrinė paroda skirta poetei Ramutei Skučaitei

Piešinių paroda „Piešiu eilėraštį“

Mokomės ieškoti informacijos

Skaitymo pamoka „Ruduo atėjo“

Kviečiame dalyvauti moksleivių meninės kūrybos festivalyje „Susitikimas Ežio dvare“

Vaikų knygos šventė

Edukaciniai užsiėmimai viešojoje bibliotekoje

Naujos knygos jau bibliotekoje

Geriausios Vyturio knygos. Nemokamai. Pratęsta iki 12.29.

Naujos knygos mokyklos bibliotekoje

Bibliotekos taisyklės

Vartotojų aptarnavimo ir registravimo bibliotekose tvarka

Vartotojo teisės, pareigos ir atsakomybė