Mokykitės ir skaitykite.

Skaitykite vertingas knygas.

Visa kita padarys gyvenimas.

F. Dostojevskis

Biblioteka neatskiriama ugdymo proceso dalis, nes teikia edukacines bei informacines paslaugas. Biblioteka pateikia vadovėlius, reikiamą literatūrą, atsako į informacines užklausas, moko informacinio raštingumo, savo veikla sudaro sąlygas mokytis, ieškoti, rinkti, sisteminti bei panaudoti gautą informaciją, siekti žinių. Skaitykloje galima ruošti pamokas, savarankiškai mokytis.
Bibliotekoje rengiamos knygų parodos, skirtos paminėti žymių žmonių jubiliejams, valstybinėms ir kalendorinėms šventėms, teminės knygų parodos, naujų knygų pristatymai, integruotos pamokos.

Naujienos ir renginiai

Naujos knygos mokyklos bibliotekoje

Nuo lapkričio 23 d. mokyklos bibliotekoje vyko interaktyvi paroda skirta J. Basanavičiaus 165-osioms gimimo metinėms.

Bibliotekoje nuo 2016 lapkričio 14 d. vyko interaktyvi paroda „Pažintis su Jurga Ivanauskaite“

Poetei Ramutei Skučaitei - 85 metai

Bibliotekoje vyko literatūrinė paroda skirta poetei Ramutei Skučaitei

Piešinių paroda „Piešiu eilėraštį“

Mokomės ieškoti informacijos

Skaitymo pamoka „Ruduo atėjo“

Kviečiame dalyvauti moksleivių meninės kūrybos festivalyje „Susitikimas Ežio dvare“

Vaikų knygos šventė

Edukaciniai užsiėmimai viešojoje bibliotekoje

Naujos knygos jau bibliotekoje

Geriausios Vyturio knygos. Nemokamai. Pratęsta iki 12.29.

Naujos knygos mokyklos bibliotekoje

Bibliotekos taisyklės

Vartotojų aptarnavimo ir registravimo bibliotekose tvarka

Vartotojo teisės, pareigos ir atsakomybė