Mokinių pavežėjimas

Visi mokiniai, gyvenantys  toliau nei 3 kilometrai nuo mokyklos, yra pavežami geltonuoju autobusu,  samdomu privačiu autobusu, Varėnos ir Druskininkų autobusų parko maršrutiniais autobusais arba nuosavu transportu.  Pavežėjimas organizuojamas taip, kad mokiniai, turintys mažiau pamokų, neformaliojo ugdymo užsiėmimų, būtų parvežami iš mokyklos anksčiau, kiti – vėliau. Kelionė į mokyklą ir atgal maršrutiniais autobusais arba nuosavu transportu mokiniams kompensuojama.

Vaikai autobuse privalo, laikytis saugos reikalavimų, dėvėti veidą dengiančias apsaugines kaukes.

2021-2022 m. m. geltonųjų autobusų vežiojimo grafikas