^Aukštyn
 • 1 Adresas:
  Mokyklos adresas: A.Ryliškio g. 14, Senoji Varėna, Varėnos r. savivaldybė El. paštas: ryliskio.mokykla@varena.lt Telefonas: (8 310) 30 192 Mokyklos kodas: 190109096
 • 2 Vizija
  Nuolat atsinaujinanti mokykla, gebanti tenkinti klientų poreikius ugdymui, telkianti bendruomenę savitos kultūros ir tradicijų plėtotei, teikianti išsilavinimą, leidžiantį sėkmingai pasirengti tolimesniam ugdymuisi, studijoms, konkurencijai tarp bendraamžių.
 • 3 Misija
  Saugioje, bendravimo ir bendradarbiavimo principais pagrįstoje aplinkoje sudaromos sąlygos įvairių poreikių ir galimybių ugdytiniams įgyti kokybišką pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą. Mokykloje pagal galimybes plėtojama įvairiapusė saviraiška, savivalda, puoselėjama estetiška aplinka.
 • 4 Filosofija
  Humanistinė demokratinė filosofija ir vertybių sistema sudaro palankias sąlygas mokyklos bendruomenės veiklą grįsti demokratijos principais, bendradarbiavimu ir pasitikėjimu, veiksmų suderinamumu bei nuolatine kaita
 • 5 Mokyklos adresas:
  Mokyklos adresas: A.Ryliškio g. 14, Senoji Varėna, Varėnos r. savivaldybė El. paštas: ryliskio.mokykla@varena.lt Telefonas: (8 310) 30 192 Mokyklos kodas: 190109096
baner

Projektai.

2020-2021 m. m.

Sporto šventė „Sveikas gyvenimo būdas – giedra senatvė“

Gruodžio 1 dieną vaikai nuo pat ryto nekantravo, kada greičiau eisime į sporto salę. Pavalgę pietus, susirinkome reikiamą inventorių ir sugužėjome į sporto salę. Deja, šventėje tėveliai nedalyvavo, dėl suprantamų priežasčių. Visą sveikatos programos „Kad augtume sveiki“ vykdymą su jais aptarėme nuotoliniu būdu.

Pirmiausia su vaikučiais pasikalbėjome, kaip mums sekėsi vykdyti sveikatos programą. Visi geriausiai įsiminę sporto dienas ir popietes su tėveliais. Smagu, kad labai daug ką prisiminė iš sveikatos biuro specialistės Marijos Vardonienės pasakojimų. Jau tapo įpročiu plauti ir dezinfekuoti rankas. Taigi renginiai nenuplaukė vėjais, o pasiekė vaikučių ausytes.

Vėliau bandėme išsiaiškinti, kas greitesnis ir vikresnis, drąsesnis ir sumanesnis, taiklesnis. Žaidėme įvairius žaidimus, estafetes, šuoliavome su kamuoliais. Aidėjo salė nuo vaikų juoko. Tik gaila, kad neturėjome palaikymo komandos. Visi gavo atminimo dovanėles ir padėkos raštus už aktyvų dalyvavimą sveikatos programoje „Kad augtume sveiki“.

Sporto šventė „Sveikas gyvenimo būdas – giedra senatvė“ – tai baigiamasis sveikatos programos „Kad augtume sveiki“ renginys, finansuojamas iš Varėnos rajono savivaldybės visuomeninės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

 

 

Popietė „Sveikatos rykštė – žalingi įpročiai“ ir piešinių konkursas „Kas gadina  dantukus“

Lapkričio 4 dieną Gudžių skyriuje buvo organizuota popietė iš sveikatos programos „Kad augtume sveiki“, finansuojamos iš Varėnos rajono savivaldybės visuomeninės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Popietėje „Sveikatos rykštė – žalingi įpročiai“ dalyvavo Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Marija Vardonienė. Ji vaikams pasakojo ir vaizdžiai demonstravo, kokį poveikį vaikų sveikatai turi besaikis sėdėjimas prie kompiuterio ar telefono. Kalbėjo ir apie rūkymo žalą ypač augantiems vaikams. Nepamiršta buvo ir narkotinės medžiagos bei svaigieji gėrimai. Beje, daug pasakojo apie netinkamus įpročius gerti „Coca cola“, limonadus, mėgautis čiulpinukais, kurių sudėtyje yra labai daug cheminių dažiklių, kurie nudažo liežuvius ir mėlynai, ir raudonai, ir žaliai.

Po pokalbio vaikučiai dalyvavo piešinių konkurse „Kas gadina dantukus“. Visų piešinukai savaip įdomūs, labai gražūs. Piešinius nusinešė į namus parodyti tėveliams. Sveikatos biuro specialistė Marija Vardonienė padovanojo vaikučiams lankstinukų apie sveikatos tausojimą.

 

Turtingasis Dėdė Derlius

Ruduo – spalvingiausias ir turtingiausias metų laikas. Tad spalio 23 dieną Gudžių skyriaus ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai organizavo rudens šventę „Turtingasis Dėdė Derlius“ ir piešinių konkursą „Rudens gėrybės – vitaminų šaltinis“. Į renginį pasikvietėme tėvelius.

Tikrai turtingai atrodė Derliaus stalas. Čia po palme puikavosi moliūgų šeimyna. Plaukiojo žuvys. Atpūškavo ir ežiukas. Vaikučiai paruošė programėlę: deklamavo eilėraščius apie daržoves, šoko, dainavo, žaidė žaidimus.

Vėliau vyko piešinių konkursas „Rudens gėrybės – vitaminų šaltinis“. Piešė vaikučiai kartu su tėveliais. Kiekvieni stengėsi nupiešti kuo daugiau vitaminų, todėl visų piešinukai labai išradingi.

Pabaigoje apibendrinome renginį, gėrėme sultis, valgėme trapučius ir vaisius. Visi dalyviai gavo pagyrimo raštus ir atminimo dovanėles už atneštas daržo ir sodo gėrybes bei nupieštus piešinukus.

Šventė „Turtingasis Dėdė Derlius“ ir piešinių konkursas „Rudens gėrybės – vitaminų šaltinis“ – tai dar vienas renginys iš sveikatos programos „Kad augtume sveiki“, finansuojamos iš Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Popietė „Būsi švarus – būsi sveikas“

Rugsėjo 22 dieną Gudžių skyriuje vyko popietė „Būsi švarus – būsi sveikas“. Popietėje dalyvavo Varėnos   rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro  specialistė Marija Vardonienė.  Pirmiausia ji vaikučiams papasakojo apie Covid-19 grėsmes bei parodė nemažai vaizdinės medžiagos. Vaikai patys pasakojo, kaip grupėje dezinfekuojasi rankas, sveikinasi, laikosi kitų saugumo priemonių. 

Specialistė akcentavo, kad svarbiausia priemonė odos švarai palaikyti – prausimasis. Pagrindiniai odos priežiūros elementai: muilas, kempinė, rankšluostis. Daug kalbėjo apie rankų plovimą, plaukų priežiūrą. Pastebėjo, kad negalima imti svetimų šukų, plaukų segtukų. Vaikai gavo pasakų spalvinimo knygeles apie švarą.

Popietė „Būsi švarus – būsi sveikas“ – tai sveikatos programos „Kad augtume sveiki“ vykdymo tęsinys. Ji finansuojama iš Varėnos rajono savivaldybės visuomeninės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

 

Šeimų sveikatingumo diena „Menas būti sveiku“

Rugsėjo 18 dieną Gudžių pradinio ugdymo skyriuje vyko šeimų sveikatingumo diena “Menas būti sveiku”. Vaikai šiai dienai ruošėsi visą savaitę. Šventėje dalyvavo vaikučiai su savo tėveliais, seneliais. Buvo sudarytos dvi komandos, kurios varžėsi įvairiose sporto rungtyse. Tarp rungčių vaikai su tėvais galėjo atsigaivinti sultimis arba vandeniu. Pralaimėjusiųjų rungtyse nebuvo. Visi tapo nugalėtojais: už tai gavo prizus ne tik mažieji, bet ir jų tėveliai. Taip pat buvo įteikiami pagyrimo raštai už aktyvų dalyvavimą sveikatingumo dienoje.

Ši šeimų sporto šventė – tai renginys vykdant sveikatos programą „Kad augtume sveiki“, finansuojama iš Varėnos rajono savivaldybės visuomeninės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

 

2019-2020 m. m.

SPORTO ŠVENTĖ „SVEIKATOS TOBULINIMUI RIBŲ NĖRA“

Lapkričio 20 dieną Gudžių pradinio ugdymo skyriaus mišrioje ikimokyklinėje grupėje vyko sporto šventė „Sveikatos tobulinimui ribų nėra“. Šventėje dalyvavo grupės vaikai ir jų tėveliai. Ši šventė – tai baigiamasis sveikatos programos „Kad augtume sveiki“ renginys, finansuojamas iš Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų, todėl pirmiausia  ir aptarėme, kaip mums sekėsi vykdyti programą. Vaikučiams ir jų tėveliams labiausiai patiko pasibuvimas Varėnos sporto baseine. Mažieji įsiminė sportinių žaidimų dieną su pirmokais ir Perlojos ikimokyklinukais. Vėliau susiskirstėme į komandas ir smagiai sportavome. Reikėjo parodyti vikrumą ir sumanumą šokinėjant per lankų virtinę, ridenant kamuolį jo nesušlapinti „baloje“. Atliekant estafetes reikėjo gerai žinoti, kur kairė, kur dešinė. Mažiesiems buvo daug gerų emocijų, kai tėveliams išsprūsdavo kamuolys, ar nugriūdavo kliūtis. Šventės pabaigoje visi gavo pagyrimo raštus ir dovanėles už aktyvų dalyvavimą per visus 2019 metus sveikatos programoje „Kad augtume sveiki“. Tėveliai pasiūlė ir kitais metais dalyvauti sveikatinimo programoje.

PARODA – KONKURSAS „DĖDĖS DERLIAUS KRAITĖJE IR MAISTAS, IR VAISTAS“

Spalio 24 dieną Gudžių pradinio ugdymo skyriuje vyko paroda – konkursas „Dėdės Derliaus kraitėje ir maistas, ir vaistas“. Šiam konkursui vaikučiai ruošėsi visą savaitę. Ant Derliaus stalo puikavosi moliūgų šeimyna, „ lenktyninė mašina“, bulvių širdutės, morkos, svogūno Čipolino šeimyna, riešutai ir dar daugybė visokių gėrybių. Turėjome ir tikrą baravyką visų grybų pulkauninką. Vaikučiai buvo pasipuošę daržovių ir vaisių karūnomis: pomidoras, kopūstas, morka, obuolys, agurkas, svogūnas, bulvė, burokas ir baravykas. Mažieji deklamavo eilėraštukus, dainavo ir šoko. Sunkoka buvo išrinkti patį įspūdingiausią eksponatą ir piešinį. Tad visi gavo padėkas ir sulčių. Paroda – konkursas – tai dar vienas sveikatos programos „Kad augtume sveiki“ renginys, finansuojamos iš Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

2018-2019 m. m.

SVEIKUOLIAI“ VARĖNOS SPORTO CENTRO BASEINE

Baigdami 2018/2019 mokslo metus organizavome sveikatingumo dieną vaikučiams su tėveliais „Sveikuoliai“, Varėnos sporto centro baseine.

Vaikučiai smagiai praleido laiką, pasimokė plaukti. Suprato, kaip galima grūdintis vandens procedūromis. Beveik visi mažieji baseine lankėsi pirmą kartą. Tėveliai irgi pasidžiaugė visais teikiamais baseino malonumais.

Tai dar vienas Gudžių pradinio ugdymo skyriaus ikimokyklinės grupės vaikučių renginys iš  sveikatos programos „Kad augtume sveiki“, finansuojamos iš Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

SPORTINIŲ ŽAIDIMŲ DIENA,  SKIRTA VAIKŲ GYNIMO DIENAI, „SPORTUOJU IR STIPRĖJU“ 

Birželio  1-oji – priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. 1949 metais Tarptautinėje moterų federacijos sesijoje buvo įteisinta Birželio 1-oji. Vaikai kasdien daro daug gerų darbų: jie patys kuria savo ateitį, jų rankose ir visos Lietuvos likimas.

Gudžių pradinio ugdymo skyriuje vyko sportinių žaidimų diena „Sportuoju ir stiprėju“, skirta vaikų gynimo dienai paminėti. Šventėje dalyvavo Senosios Varėnos A. Ryliškio pagrindinės mokyklos pirmokiukai ir Perlojos daugiafunkcio centro Nedzingės filialo ikimokyklinės grupės vaikučiai. Pirmiausia vyko piešinių konkursas „Laiminga vaikystė“. Vaikai labai išradingai piešė savo vaikystę, sunku buvo išrinkti geriausią piešinį. Visus piešinius iškabinome sporto aikštyne, kur vyko sportiniai žaidimai.

Kadangi saulutė nešykštėjo spindulių, tad visi būriavomės sporto aikštyne. Renginį „Sportuoju ir stiprėju“ pradėjome mankšta. Pasimankštinę susiskirstėme į tris komandas, kurių kapitonai buvo pirmokai. Komandos labai šauniai ryngtyniavo tarpusavyje. Niekas nenorėjo būti paskutinis. Aikštyne aidėjo juokas, šūkavimai. Daug emocijų liejosi šokinėjant su pripučiamais kamuoliais, žaidžiant žaidimus „Kiškis ir lapė“, „Šokinėjimas per balas“.

Smagiai žaisdami, net nepajutome, kaip greitai prabėgo laikas. Visi dalyviai gavo pagyrimo raštus už dalyvavimą sportinių žaidimų dienoje ir piešinių konkurse.

Sportinių žaidimų diena „Sportuoju ir stiprėju“ – tai renginys iš sveikatos programos, „Kad augtume sveiki“, finansuojamos iš    Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Marytė Jarmalavičienė

ŠEIMŲ SVEIKATINGUMO DIENA „PAGRINDINIAI SVEIKATOS BŪDAI“

Varėnos r. Senosios  Varėnos A. Ryliškio pagrindinės mokyklos Gudžių pradinio ugdymo skyriaus ikimokyklinukai vykdo sveikatos programą „Kad augtume sveiki“, finansuojamą iš Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

2019-05-21 dieną Gudžių skyriaus ikimokyklinukai kartu su mokytoja suorganizavo šeimų sveikatingumo dieną „Pagrindiniai sveikatos būdai – fizinis aktyvumas ir tinkama mityba“.

Dieną lepino šiluma, tad sportinės žaidynės vyko lauke, mokyklos stadione. Šventės tikslas – pasivaržyti tarpusavyje, skatinti vaikus aktyviai judėti, ugdyti(s) įprotį judėjimą palaikyti kasdieninėje veikloje, suteikti džiugių emocijų.

Mokytoja Marytė Jarmalavičienė pasveikino visus susirinkusius ir pakvietė pažaisti žaidimą: „Vilke išlįsk“. Visi smagiai stojosi į ratelį ir kiekvienas išbandė savo vikrumą bei budrumą nepraleidžiant kamuolio iš ratelio vidurio į  išorę.

Drąsą, greitį, ištvermę, taiklumą vaikai bei jų tėveliai parodė estafetėse – rideno kamuolį pro iš kėglių pastatytus vartus, šokinėjo kaip kiškučiai per kliūtis, žaidė kitus judriuosius žaidimus.

Vaikai ir tėveliai daugiau laiko praleido gryname ore, patyrė rungtyniavimo džiaugsmą.

Už aktyvų dalyvavimą šeimų sveikatingumo dienoje visiems šventės dalyviams teko padėkos raštai bei suvenyrai kvapniai žolelių arbatai gerti.

Džiugu, kad vaikai ir jų tėveliai propaguoja sveiką gyvenseną ir mielai dalyvauja sportinio pobūdžio renginiuose. Esame dėkingi mokytojai M. Jarmalavičienei, kuri šią šventę suorganizavo.

 

Tėvų atstovė Jovita Samauskienė

Popietė „Sveikas maistas – sveikas žmogus“

Sveikas maistas žmogui reikalingas lygiai tik pat, kiek oras.

Gudžių pradinio ugdymo skyriaus ikimokyklinės grupės vaikučiai dalyvauja sveikatos programoje „Kad augtume sveiki“, finansuojamoje iš Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Gegužės 14 dieną vyko popietė „Sveikas maistas – sveikas žmogus“. Į popietę pasikvietėme Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistę M. Vardonienę. Ji stebėjo, kaip vaikučiai valgė pietus. Vėliau aptarė sveiko maisto piramidę. Mažieji atidžiai klausėsi ir patys vardijo geruosius maisto produktus. Vieningai pritarė, kad „čipsai“, kokakola, įvairūs limonadai kenkia žmogaus sveikatai. Visuomenės sveikatos biuro atstovė vaikučiams padovanojo knygelę „Šeškiukas Hektoras renkasi sveiką maistą“. Grupėje ją skaitysime ir spalvinsime.   

Jeigu nori būti sveikas, reikia nuo mažens tinkamai maitintis. Tik sveikas maistas suteikia daugiau energijos, išsaugo sveikus dantis, leidžia laisvai judėti, mąstyti. 

 

SPORTO DIENA „DAUG, OI DAUG ŽINOTI REIKIA, KAD UŽAUGTUM SVEIKAS, VAIKE“

Visi žino, kad žmogaus kūnui reikalingas judėjimas, tačiau dažnas savo tinginystei pateisinti suranda begales priežasčių. Nors maži vaikai daug juda iš prigimties, tačiau svarbu jų energiją nukreipti tinkama linkme, nuo mažens formuoti įprotį mankštintis, išlaikyti pusiausvyrą tarp fizinio aktyvumo ir poilsio. Paprastai vaikai mėgsta aktyvius žaidimus, daugelio iš jų metu bėgiojama, lipama, karstomasi, šokinėjama ir pan. Tad suaugusiesiems siūloma prisidėti prie jų, nes jiems toks judėjimas naudingas ir labai reikalingas, nes žmogui fizinis aktyvumas reikalingas lygiai tiek pat, kiek maistas ir oras. Laikoma, kad judėjimas yra pagrindinis biologinis žmogaus raidos veiksnys, skatinantis organizmo vystymąsi.

Sveikatingumas – tai subalansuotas fizinis aktyvumas, sveikos mitybos ir tinkamo poilsio įgūdžių lavinimas, taip pat – savo minčių ir emocijų pažinimas, mokymasis palaikyti darnius santykius su aplinkiniais. Gyvenant technologijos amžiuj ypač svarbu ugdyti vaikų sveikos gyvensenos įpročius, nes dėl sumažėjusio žmonių aktyvumo prastėja ir jų sveikata. Apie judėjimo svarbą žmogaus organizmui, sveikos gyvensenos ugdymą ikimokyklinėje ir priešmokyklinėje grupėje ir kitomis aktualiomis mintimis lapkričio 27 dieną susirinkę į Gudžių pradinio ugdymo skyriaus sporto salę dalijomės su tėveliais ir vaikučiais. Vyko baigiamasis sveikatos programos „Kad augtume sveiki“, finansuojamos iš Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų renginys „Daug, oi daug žinoti reikia, kas užaugtum sveikas, vaike“.

Salėje netilo vaikų šūkavimai ir suaugusiųjų juokas. Visiems  reikėjo nemažai parodyti ištvermės ir sumanumo atliekant įvairias estafetes ir žaidimus. Smagu vaikučiams buvo matyti tėvelių pastangas įveikiant vaikiškas užduotėles. Kadangi visi labai stengėsi, išrinkti geriausįjį buvo labai sunku. Tai nugalėjo draugiškumas. Tėveliai gavo padėkos raštus už aktyvų dalyvavimą programoje „Kad augtume sveiki“, o vaikučiai atminimo dovanėles. Po smagios kovos valgėme vaisius, taip  organizmą papildėme vitaminais. Linksmai išsiskirstėme į namus.

 

 

POPIETĖ „ŠVARŪS DANTYS – SVEIKI DANTYS“ IR PIEŠINIŲ KONKURSAS

Trečiadienį Gudžių pradinio ugdymo skyriuje vyko popietė „Švarūs dantys – sveiki dantys“ ir piešinių konkursas. Į renginuką pasikvietėme Gudžių med. punkto bendrosios praktikos slaugytoją Astą Sinkevičienę. Ji vaikučiams parodė danties schemą piešinyje, pasakojo apie dantukų priežiūrą, mokė, kaip ir kiek laiko reikia valyti dantukus. Po pokalbio mažieji piešė piešinukus, kuriuose vaizdavo, kas tinka ir kas netinka jų dantukams. Džiugu, kad visų piešinėliai buvo teisingi, netgi linksmi. Kiekvienam vaikui įteikėme dantų pastos dėžutę ir dantų šepetuką, kad nuo mažens įprastų turėti savo burnos higienos reikmenis. Popietės pabaigoje vaišinomės vaisiais. Ši popietė – tai dar vienas renginys iš vykdomos sveikatos programos „Kad augtume sveiki“, finansuojamos iš Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Marytė Jarmalavičienė

VITAMINŲ KARALYSTĖJE

Spalio 23 dieną Gudžių pradinio ugdymo skyriuje vyko Rudenėlio šventė „Vitaminų karalystėje“.

Vaikučiai kartu su tėveliais Derliaus stalui atnešė rudens gėrybių. Ant Derliaus stalo puikavosi daržovių ir vaisių laivas, kiškių šeimynėlė su kirmėlaite, nykštukų nameliai, lenktyninis automobilis iš cukinijų bei moliūginė dama. Buvo ir riešutų, spanguolių, obuolių, svogūnų. Šventės metu papasakojome vaikams apie daržovių naudą augančiam organizmui, kokių vitaminų yra kiekvienoje daržovėje ar vaisiuje. Vaikučiai, pasipuošę daržovių ir vaisių karūnomis, deklamavo eilėraštukus, dainavo ir šoko. Tėveliams teko įminti mįsles. Vėliau visi valgėme riešutus, spanguoles, obuolius.

Rudenėlio šventė „Vitaminų karalystėje“ – tai renginys iš sveikatos programos „Kad augtume sveiki“, finansuojamos iš Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

Marytė Jarmalavičienė

AŠ, TĖTIS IR MAMA – ESAM SPORTIŠKA ŠEIMA

Ruduo mus džiugina įmantriomis spalvomis, o Gudžių ikimokyklinukai su mišrios ikimokyklinės grupės pedagoge – iniciatyvumu ir teisingu suvokimu apie sveikatos svarbą žmogaus gyvenime. Kadangi Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo, ta proga Gudžių pradinio ugdymo skyrius, vykdydamas sveikatos programą „Kad augtume sveiki“, finansuojamą iš Varėnos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų, spalio 15 d. surengė šeimų sveikatingumo dieną „Aš, tėtis ir mama – esam sportiška šeima“.

Vaikučiai ir jų tėveliai susirinko Gudžių mokyklos sporto salėje. Renginį pradėjome mankšta. Vėliau žaidėme įvairius vikriuosius žaidimus. Greičio, vikrumo ir ištvermės reikalaujančios sportinės užduotys atitiko vaikų amžių ir gebėjimus. Tėvams kartu su savo vaikais teko bėgioti ir šuoliuoti su kamuoliais, lenktyniauti greičio estafetėse, išbandyti rankos taiklumą bandant įmesti kamuolius į kibirą. Vikrumo ir sumanumo reikalavo žaidimas „Kiškis ir lapė“, „Automobiliukas ir paukšteliai“. Deja, vaikučiams pernešti ant galvos rudeninius lapus sekėsi geriau negu tėveliams. Salėje emocijos liejosi per kraštus, aidėjo juokas, garsūs šūksniai, palaikymas. Juk taip norėjosi įrodyti, kad esi pats greičiausias, pats stipriausias, pats vikriausias... Nenusileido nei mamos, nei tėčiai, nei vaikai. Manau, kad laimėjo visi, kurie tą dieną atėjo į sporto salę. Džiugu, kad tėvai aktyviai ir gausiai dalyvavo renginyje, iš kurio visi išėjo su gera nuotaika ir simbolinėmis dovanėlėmis. Mes visi žinome apie judėjimo svarbą mūsų sveikatai. Tačiau žinoti nepakanka. Reikia tikėti ir daryti! Tad iki greitų susitikimų salėje.

Marytė Jarmalavičienė

Dabar naršo

Dabar svetainėje 6 svečiai (-ių) ir narių nėra

Pamokų laikas

Pamokų laikas

Mes naudojame

Projektai

Gamtamokslis
Visos dienos link
Kokybės krepšelis
Mokymasis tyrinėjant
Copyright © 2013. Senosios Varėnos A.Ryliškio vidurinė mokykla ...


Facebook skype youtube