Socialinė pedagogė

• Rūpinasi vaikų socialinių įgūdžių ugdymu.
  • Dirba kartu su klasių auklėtojais lankomumo užtikrinimo srityje taip, kad mokykloje būtų kuo mažiau praleistų pamokų be pateisinamos priežasties.
  • Ieško ir šalina priežastis dėl kurių mokiniai vengia lankyti mokyklą.
  • Rūpinasi važinėjančiais mokiniais.
  • Rūpinasi mokiniais, gaunančiais nemokamą maitinimą ir turinčių mažas pajamas šeimų vaikais. Tvarko dokumentaciją. Rūpinasi, kad socialiai remtinų šeimų vaikai gautų visą mokykloje teikiamą paramą.
  • Renka informaciją apie socialiai remtinas šeimas, našlaičius, globojamus, rizikos grupės, mokyklos nelankančius vaikus, rūpinasi jų gyvenimo sąlygomis, sprendžia ugdymosi problemas.
  • Esant reikalui lankosi šeimose, kai šeima probleminė ir vaikas apleistas, neprižiūrėtas.
  • Esant reikalui, bendrauja su mokinių tėvais.
  • Sprendžia elgesio, bendravimo problemas, užkertant kelią smurtui prieš vaikus.
  • Bendradarbiauja su rajono švietimo skyriumi. Varėnos Vaiko teisių apsaugos skyriumi,  savivaldybės policija, nepilnamečių reikalų inspekcija, Senosios Varėnos bendruomene.
  • Organizuoja vasaros poilsį socialiai remtiniems vaikams dieninėje stovykloje.
  • Dalyvauja socializacijos ir prevencinėse programose (programų kūrimas ir rašymas).
  • Dalyvauja Vaiko gerovės komisijos darbe.
  • Dalyvauja mokytojų ir mokyklos tarybos susirinkimuose.